Štafety v Šárce – Klacky Open a finále ŽPPŽ

25. června 2010 14:24 PSOB 43 zobrazení

Ve stredu se v pražské Šárce, u restaurace Dívcí skok, sešly k zápolení žákovské a firemní štafety. Žáci meli závod jako finále Žaket pražského poháru žactva, poradatelé ze stavební fakulty nabídli ale i kategorii firemních týmu a pod hlavickou Klacky Open nabídli orientákum privést své kolegy a ukázat jim orienták v jeho týmové podobe.
Nakonec se sešlo 30 firemních štafet a 37 žákovských a smíšených. Firemní týmy vyhrála štafeta DCComp Laciga-Boránek-Kovár pred Žaketem Sysel O.-Košárková-Ondrácek – po lítém souboji v pytlíku, a pred Geodetikou Prostejov ve složení Pavlícek-Dobeš-Otrusina.

Konecné výsledky najdete „“zde““:[http://www.fspraha.cz/assets/files/zavody/10_klacky_open/vysledky.htm] a „“zde““:[http://www.fspraha.cz/vysledky_stafety_zppz_10.html]
Kdo se chce podívat na fotky, prípadne nejaké doobjednat, najde v brzku fotogalerii „“zde““:[http://picasaweb.google.cz/bezvafotky/KlackyOPEN#]

Akce probehla v krásném prostredí, hospoda nabídla skvelé zázemí, ale služby jako „“Na Mýtince““. Pár nedostatku by se našlo, ale snad se podarí pro príští rok vychytat mouchy a postavit ješte úspešnejší scénár akce, která má rozhodne potenciál zaujmout!