Kam v Praze za orientákem v listopadu?

31. října 2011 8:06 PSOB 67 zobrazení

V sobotu 5/11 v Kostelci nad Cernými lesy orienták na kole, „“Maudi Cup““:[http://www.maudi.cz/maudicup2011novinky] , kterému sice už skoncily prihlášky, ale pro vážné zájemce snad poradatel ješte nejaké rešení najde (radeji mailujte).

V nedeli 6/11 Kampa, Muzeum Hudby. V rámci „“Týdne dobrovolnictví““:[http://www.dobrovolnik.cz/tyden/program/] je v parku na Kampe pripraven od 12 do 16 hodin jednoduchý závod pro príchozí. Velice vhodné pro rodinnou OB vycházku s detmi. Prihlášky pouze na míste (Muzeum Hudby, Karmelitská 2/4). Zde je pripraven odpoledne od stredy do nedele i indoorový OB.

Ve stredu 16/11 ve ctvrtek ve Stromovce nocní štafety HULK. Více „“zde““:[http://hulkcup.wz.cz/]

Ve ctvrtek 17/11 v Rícanech MS ve SMIKu. „“Zde více informací““:[http://ob.vse.cz/smik/] pro milovníky migrujích kontrol.

Ale také se mužete ve svátek 17/11 poklidneji projít napríc Prahou z Krejcárku ci z Radlické pri tradicním pochodu podle mapy na nejvyšší místo Prahy – „“Pražský minimax““:[http://www.zaket.cz/index2.php?ukaz=vse] se koná i letos.

No a termínovka „“Pražské zimní ligy““:[http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html] se již plní – tam najdete dva listopadové závody a další akce po celou zimu.