Zajímavé o-akce a nekolik orientáku na bruslích

3. února 2012 14:51 PSOB 231 zobrazení

V únoru mužete vyrazit za orientacním behem na lyžích, na bruslích i na suchu.

Informace o lyžarských orientácích a skirogainingu hledejte na „“stránkách LOB““:[http://www.ski-o.cz/?do=zavody], trochu jiné orientáky než v léte nabízí termínovka „“Pražské zimní ligy““:[http://www.skpraga.cz/pzl/Pzl2012/index.html ] (jeskynní OB ve starém dole, orienták i geo-event pro mapare i geokacery s GPS, nebo záverecný mestský závod starou Prahou).

11. února se bude konat na „“Barabe orienták na bruslích““:[http://brusleni.e-zpravy.cz/article.php?id=310]. A to není vše:
Na PZL, na stránkách již probehlé akce VCL najdete predrozpis orientáku na bruslích „“Orlický OBR““:[http://velkacenalisne.wz.cz], který bude 12/2 v okolí Zvíkova. Jak úžasné to na Orlíku je a bude, se podívejte „“tady““:[http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2012/02/06/na-bruslich-ze-zvikova-na-orlik/] a jak jinde „“tady.““:[http://brusleni.e-zpravy.cz/] . 12/2 se nabízí ješte jedno orientácké bruslení, „“v Roudnici.““:[http://orientak.unas.cz/dokumenty/BOB.pdf]

Také prišel i první jarní rozpis tradicního „“Mudrlantského OB““:[http://obslp.blog.cz/1201/rozpis-mob ], který se bude konat 11/3.