Klacky(4)Open v 35stupnovém vedru

21. června 2013 7:25 PSOB 74 zobrazení

Je až neuveritelné, jaké jsou orientáci odolné (nebo taky s poradatelem solidární) pléme – i v rekordních teplotách dorazily do Dobríše témer všechny prihlášené štafety, takže se pocet úcastníku blížil trem stovkám.
Ve firemních štafetách zvítezil jeden z týmu Mapy.cz (další tým byl tretí) následován DC computers na 2. míste.
V žácích se darilo Kamenici v Mix 11 a Sk Praga v MIX 14. Na linii jen 2 štafety mely všechny kontroly (na linii bylo více kontrol než v mape, což umožnilo „“farstu““ i zde), ale snad pocetné startovní pole získalo cenné zkušenosti do dalších závodu, to se taky pocítá.

Klacky proste táhnou! Oddíl z Dobríše je zameren na práci s detmi, ale organizaci závodu spolu s Jirkou Vébrem a dalšími pomocníky zvládl výborne. Krásné místo startu a cíle, ozvucení, vyhlášení i zázemí na Vlašce bylo skvelé. V lese to možná bylo težší než se cekalo, kontroly se schovávaly za podrost víc než jsme zvyklí.

Tradicní završení Žaket PPŽ zde ovšem (kvuli povodní a magistrátem zrušeným závodum) neprobehlo, zde je nutné kvuli udelení licencí žactvu nahradit alespon jeden závod. Sledujte stránky ppž v srpnu, at jste pripraveni – zacátkem zárí bude minimálne jeden závod! A vyhlášení by mohlo být po žákovských štafetách, které prý chystá Kamenice (v Praze)!!