Podzimní Dny Orientace v prírode – príležitost pro zacátecníky a zájemce o orientacní beh

11. září 2013 7:46 PSOB 98 zobrazení

7.9. „“Festival sportu v branickém HAMR sportu Sportácek““:[http://www.sportacek.cz/], kde se bude prezentovat široká nabídka sportovních a volnocasových aktivit, mezi nimi i orientacní beh. Novou výukovou mapu pro tuto a jiné príležitosti nám chystá Pavel Košárek. Prijdte si zkusit, kolik kontrol s oranžovobílým lampionem najdete (sprintový free order, receno orientáckou hantýrkou). Díky prehlednému terénu Vám nehrozí, že byste se ztratili! Vstupné pro deti do 15 let zdarma. Doporucujeme príjezd tramvají nebo na kole (zámek ssebou)

11. 9. Vokovice u Aritmy, Poslední závod Žaket Pražského poháru žactva, rozpis najdete „“tady““:[http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=ppz2013].

16. 9. Petrín
Start, Cíl, Sraz: betonový patník mezi rozhlednou a horní stanicí lanovky,
Doprava: tram na Pohorelec, Hellichova, Újezd; bus na Koleje Strahov; lanovka
Start: od 14:30 do 17:30 hodin, Uzavrení cíle: 18:00
Mapa: Petrín 2007, 1:4000, formát A5 (nebude vodovzdorne upravena, mapníky k dispozici).
Startovné: pro studenty a absolventy GJN zdarma, pro ostatní 5 Kc za mapu
Prihlášky (stací pocty) na jaroslav.tomes(zavinac)seznam.cz . Pripraveny budou ruzné trate, podle Vaší zkušenosti ci nezkušenosti s OB si vyberete.

13.10. Bohnice
Kotlárka Praha zve do parku v areálu lécebny – více najdete „“zde““:[http://dkp.orienteering.cz/cz/home/19-zavody/963-bohnicky-orientak] .

V Praze je ješte možnost si zabehat s mapou ve dvou areálech s pevnými kontrolami pro orientacní beh (jsou v lese stále), v Modranech a Hostivari. V Modranech mapy s kontrolami získáte u obsluhy volnocasového areálu VOSA u ZŠ v Mráckove ulici, v Hostivari v recepci sportovního areálu Univerzity Karlovy SCUK v Bruslarské ulici.