Na Valné hromade PSOB

12. února 2009 15:21 PSOB 110 zobrazení

Vzhledem ke stále chatrnejšímu stavu SI sady bylo rozhodnuto investovat do její obnovy, z cehož vyplynulo pomerne velké omezení dotací poradatelum závodu (zustal jen paušál 3000 na závod) a zvýšení maximálního startovného pro vetšinu startovního pole na 90 Kc. (pro žáky a nove DH65+ zustává 40,- , pro trénink nábor to je zcela na poradateli, max startovné za pozdní prihlášky bylo omezeno na 130/70 kc) Zcela nutný je nákup ci lépe upgrade minimálne 40 krabicek sady, jedná se o možnosti pronájmu 30 jednotek od CSOB (ze sady pro MS – tuto nabídku jsme dostali 2 dny po VH, zrejme trochu, ale ne zásadne) zmekcí výši investice.
Termínovka letos nabízí oblastní závody od 29. brezna do poloviny cervna, poté v zárí a ríjnu, takže Vás na ne srdecne zveme – letos budou opet pod vlajkami Smartmaps cupu.
Pokoušíme se vzhledem k postupovému klíci na MCR ve sprintu ješte zajistit PP ve sprintu, uvidíme v krátké dobe, zda se zdarí.
Byl zvolen nový výbor oblasti ve složení Borovicka – FSP, Forstová – MFP, Janata – DKP, Klapalová – EKP, Kurfuerst – FSP, Nemecková – OKP, Sysel o. – PGP, Žaloudek – DKP. První schuzi má 2. brezna.
Na vlastní žádost skoncili s prací ve výboru oblasti Jirka Mrázek, Ctibor Sysel a Zdenko Procházka (ten po 19 letech!) Všem díky!
-jn-