Klacky(6)Open uzavrely seriál Dny s mapou

25. června 2015 8:14 PSOB 59 zobrazení

Ve stredu 24. cervna vyvrcholila celá série Dny s mapou v pražských lesoparcích záverecnými štafetami Klacky(6)Open v klánovickém lese. Stísnené a blátivé centrum v Pilovské ulici brzo zaplnilo témer 500 závodníku a jejich barevné dresy a vlajky rázem daly najevo, že se tu koná prestižní podnik.

Poradatel – SK LOS Melník s výpomocí roudnických závodníku – pripravil revizi mapy Divoký západ a na ní pekné trate. Firemním a open štafetám závod zpestril propujcením bezkontaktních cipu SIAC.

Firemní kategorii ovládli opet zkušení mapari a orientáci z Mapy.cz – jejich týmy byly na 1. a 3. míste, 2. místo obsadila firma DC Computers. Trofej Klacky tak zustává (již popáté) v držení této firmy.

V detských kategoriích zvíteli v kategorii MIX linie Sportcentrum Jicín pred USK a neregistrovaným týmem, v MIX 11 USK Praha pred Rícany a Tretrou Praha, a v MIX 14 Kotlárka Praha pred Kamenicí a Sportcentrem Jicín.

Výsledky se brzy objeví v ORISu „“a zde““:[http://losmelnik.cz/poradame.php?zavod=klacky2015], kde urcite najdete casem i poradatelské fotografie.

Pražský svaz orientacních sportu dekuje firmám „“Žaket““:[http://www.zaket.cz/index.php], „“HSH““:[http://www.hsh.cz/intronew/hshintro.php] a „“Mercuria Laser Games““:[http://mercurialaser.cz/?gclid=CMygtOeqqsYCFeHMtAoduVkAyg] za podporu štafetového závodu a celého letošního seriálu. Seriál podporil grantem i magistrát Hlavního mesta Prahy.

První várku fotek najdete „“tady.““:[http://evaleva.rajce.idnes.cz/150624_Klacky_6_Open_a_vyhlaseni_ZPPZ/].