Výsledky oblastních žebrícku v Orisu

3. dubna 2017 21:24 PSOB 57 zobrazení

Od nové sezóny jsou výsledky oblastních žebrícku pocítány v Orisu. Rozkliknete si záložku Žebrícky. Z duvodu rozdílnosti pravidel zarazení závodníku do žebrícku mají samostatný odkaz
– žebrícek detí DH10
– mládež DH12-DH18
– veteráni

Z duvodu plne automatizovaného výpoctu je nezbytne nutné, aby všichni závodníci uvádeli poradatelum platnou registraci a ve výsledcích si ji pro jistotu vždy i zkontrolovali. Reklamace je treba podávat poradatelum závodu (nikoliv správci žebrícku) co nejdríve, nejpozdeji však do trí dnu po zverejnení výsledku.

Nove musí být registrované i deti v DH10, pokud chtejí být uvádeny v žebrícku. Registrace detí do DH10 je bezplatná a provádí ji vedoucí oddílu zadáním informací do Orisu. V Orisu bude pocítán i Pražský pohár žactva, pocítejte s tím a vcas zkontrolujte registrace všech detí.

Porádající oddíl žádá o udelení prumeru pro porádající závodníky jmenovite jejich uvedením ve výsledcích závodu v príslušné kategorii a na míste dosaženého casu závodníka uvede speciální kódové oznacení 999.99 Žádost musí být zadána zároven se zverejnením konecných výsledku závodu. Poté co hlavní rozhodcí závodu prohlásí výsledky za konecné, oznámí tuto skutecnost správci žebrícku na adresu forstova-ms.mff.cuni.cz Na této adrese se také mužete ptát na nejasnosti v nové organizaci a zobrazení výsledku žebrícku. Vzorecek na pridelování bodu zustává stejný, pridelování licencí doznalo urcitých zmen, viz Soutežní rád Pražské oblasti.

Lenka Forstová – správce žebrícku Pražské oblasti a Veteránského žebrícku Pražské a Stredoceské oblasti, forstova-ms.mff.cuni.cz