Pražský scorefahrt 21/9

9. září 2009 8:21 PSOB 89 zobrazení

Vydavatelství Žaket porádá orientacní závod s využitím linek Pražské integrované dopravy.
Úkolem úcastníku je v limitu 3 hodin nasbírat co nejvíce bodu návštevou 15 kontrolních stanovišt rozmístených v menší ci vetší blízkosti zastávek linek PID. Kolik se toho dá stihnout s využitím tramvají, autobusu, metra, železnice, prívozu a peší chuze v intervalu 180 minut? Za prekrocení limitu jdou bodíky samozrejme dolu!
Stací prijít v pondelí 21. zárí mezi 15 a 16 hodinou na námestícko pred Village Cinemas Andel – zde dostanete mapu s kontrolami a mužete to vyzkoušet.
Podrobné informace najdete na www.zaket.cz, zájemce o úcast prosíme o registraci na email ozavod@zaket.cz . Prihlásit se je možné i na míste, do vycerpání závodních map.
Každý úcastník získá novou mapu mestské dopravy se sítí linek PID a jmény zastávek, ale hlavne – podívá se i tam, kam by se jinak treba nevypravil! Vítez získá sadu 15 cykloturistických map z vodovzdorného neroztrhnutelného materiálu! A taky máme slíbené poukázky do kina VC Andel 2 za cenu jednoho, takže mužete poté vyrazit i do kina!

Jo a je to na záver toho Evropskýho tejdne mobility, kdo nejede na MCR, tomu doporucuju i nedelní akci
Automatu, a vubec další podniky s ETM spojené (treba kafe+kolác zdarma pro cyklisty na Praze 6:), viz http://www.auto-mat.cz/aktivity/evropsky-tyden-mobility-2009/