Tip: Vyčítání s SI-Droidem

3. prosince 2023 22:33 Lukáš Kettner 378 zobrazení

Pořádání zimních lig už se rozjíždí (včetně pražské) a proto přicházím s drobnými tipy pro všechny pořadatele co používají SI-Droid.

Live výsledky přímo z telefonu

Se spuštěním online výsledků OResults se otevřela cesta jednoduše zveřejňovat online výsledky ze stejného telefonu, do kterého vyčítáte.

 

Stačí si stáhnout ještě jednu mobilní aplikaci SIDroid OResults Connector, která šikovně využívá výsledkového servisu v SI-Droidu. Stačí tedy jen založit závod na OResults (případně i účet, cože je zdarma) a v aplikaci nastavit pár hodnot, viz návod.

 

Výsledky se budou následně automaticky nahrávat během vyčítání ve zvoleném intervalu a není potřeba se o nic dalšího starat.

 

Kombinované výsledky

Jde o poměrně málo známou funkcionalitu. Slouží k vygenerování výsledků se součty časů na více tratích. Typicky třeba pro více okruhů chcete vědět, kdo měl v součtu nejlepší čas. Pokud má některý závodník na jednom okruhu více časů, tak je možné upřesnit, jaký čas se u okruhu má vzít – první, nejrychlejší či poslední. Tato možnost se skrývá na záložce Výsledky pod variantou Sdílet výsledky -> Další exporty -> Kombinované výsledky.

Výběr v aplikaci

Hodně zdaru při pořádání přeje

Cáš

 

PS: V případě problémů se klidně ozvěte.